Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

ExVyVolená Regina natočila video, ve kterém jí chce sociálka odebrat dítě. Co se stalo s dcerou, kterou držela v chatrči bez elektřiny?

Legenda první řady reality show VyVolení a chvilková návštěvnice čtvrté řady Regina Holásková (35) už několik let bojuje o navrácení dcery Paoly Iris (5) do vlastní péče. Dítě oficiálně vychovávají rodiče Pavla Tesaře, se kterým si Regina dítě pořídila. Ti ale nezakazují podivuhodné umělkyni se s dcerou vídat, přestože jí sociálka dítě odebrala kvůli příšerným podmínkám, ve kterých Regina žije.

V chatě u Brna, která rozhodně nedokáže dítěti poskytnout standardní podmínky k žití, totiž odpojili elektřinu, kterou Holásková nezaplatila. Stalo se tak během jejího posledního pobytu ve VyVolených, kam se Regina hodně ošívala jít právě z toho důvodu, aby její účast v reality show nezavdala další příčiny k tomu, aby svou dceru už nikdy nedostala nazpět. Jenže peníze potřebuje, proto do VyVolených šla.

Holásková se stále snaží marně bojovat o to, aby mohla být se svou dcerou, ale během vánočních svátků podle našeho informátora u chaty na Kozí horce zvonila sociálka i policie a snažily se malou Paolu Iris odvézt, což se jim ani po čtyřech pokusech nepodařilo. Nakonec prý byla holčička od Reginy odlákána ven s příslibem, že se za maminkou vrátí, a poté odvezena domů ke svým pěstounům.

Na Reginu byla zahájena předběžná opatření k zákazu jakéhokoliv styku s dítětem, a to včetně zabavení telefonu dítěti, ve školce, kterou holčička navštěvuje, byl dán příkaz, že dítě nesmí v žádném případě být předáno její matce. „Tesařovi se ale i tak bojí, že malou opět unese do té díry, ve které žije,“ dodal náš zdroj.

Související články

Další články