Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Extrémní šok: Neuvěříte, co ze sebe kvůli plastikám udělal tenhle kdysi pohledný muž. Je to vůbec ještě člověk?

Extrémní šok: Neuvěříte, co ze sebe kvůli plastikám udělal tenhle kdysi pohledný muž. Je to vůbec ještě člověk?
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
Někteří lidé jsou natolik zaslepení slávou, že klidně riskují své vlastní zdraví. Jinak tomu není ani v případě mladíka jménem Mauricio Galdi, které trpí velmi zvláštní úchylkou. Jeho životním vzorem není žádný slavný spisovatel nebo herec, nýbrž plastová postavička Kena. Z pohledného muže se pomalu stává chodící figurína, které jde už ale o život.

Někteří lidé si absolutně neumí vážit toho, že jsou zdraví, krásní a narodili se v téměř bezproblémové zemi. Touží strašně po slávě a uznání. Jenomže jak chcete prorazit do světa šoubyznysu, když nic neumíte a nemáte co nabídnout?

Jedním z takových typických rozežraných hvězdiček je Brazilec Mauricio Galdi Je mu dvacet devět let a býval to opravdu kus krásného chlapa, na kterého děvčata stála fronty. Jenomže jeho původní vzhled je už dávno minulostí.

Mauricio se rozhodl, že se jednoduše stane živoucím Kenem, a tak začal na svém vzhledu plastového panáčka vážně tvrdě pracovat. Má za sebou spousty plastických operací, mimo jiné má tenhle "skvost" implantáty v hrudníku a rameni, čtyřikrát předělaný nos a nespočet liposukcí.

Jenomže tenhle mladík se rozhodl jít ještě dál. Někteří plastičtí chirurgové již odmítli na jeho těle dělat další změny, jelikož by to mohlo být pro jeho zdraví velmi škodlivé. Jenomže Mauricio na doktory nedá. Když mu odmítne provést plastické operace jeden doktor, hledá tak dlouho, dokud u někoho dalšího neuspěje.

Aby se přiblížil ještě více svému idolu, nechá si odstranit dvě žebra. Své rozhodnutí hájí tím, že přece dvě žebra jsou naprosto v pořádku. Sice se opravdu začíná podobat plastovému panáčkovi, ale aby to nakonec nepřehnal a vše neodneslo jeho zdraví. Protože jak se říká, kdo chce moc, nemá nic.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy