Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Extrémní alergická reakce: Mladá blogerka má znetvořený obličej plný hnisavých boláků. Varování: Fotografie vás můžou znechutit

Vlevo: Juli před zákrokem. Vpravo: Alergická reakce po ošetření
v kosmetickém salónu. Juli měla vždycky problematičtější pleť, ale
poslední ošetření jí udělalo ze života peklo.
+ Dalších 11 fotografií

Mladá singapurská blogerka jménem Juli, která si říká Bun Bun, se rozhodla na svém blogu bunbunmakeuptip­s.com zveřejnit svůj hrůzostrašný příběh. Po návštěvě jednoho kosmetického salónu dostala alergickou reakci a její obličej se změnil k nepoznání!

Juli, která díky svému koníčku vyzkoušela už mnoho kosmetických přípravků, si prošla peklem. Po jedné čistící proceduře v kosmetickém salónu jí druhý den začala pokožka na obličeji rudnout. Během jednoho dne se jí začaly na různých místech vytvářet bolestivé boláky plné hnisu. Okamžitě zašla zpátky do salónu, kde jí na obličej nanesli gel, který měl kůži zklidnit. „Říkali mi, že to bude lepší, ale nevěřila jsem tomu. Vím, že to nebyl jejich úmysl, ale nechápu, jak mohli odborníci tohle dopustit,“ uvedla na svém blogu Juli, které navíc na pleť nanesli prošlý krém.

Když se stav zhoršoval, navštívila několik lékařů. Dostala léky, které by měly pomoci, ale musela se smířit s tím, že jí na obličeji zůstanou jizvy, které zmizí až za několik měsíců. Až šestý den jí začaly pupínky, které se mezitím rozlezly po krku a hlavě, postupně vysychat. „Je mi líto, jestli jsem vás vyděsila. Neumíte si představit, jak je pro mě těžké se na tyto fotografie dívat. Každý den, když si obličej čistím, pláču. Moje sebevědomí je na dně,“ popisovala své stavy blogerka.

Juli se navíc měla zúčastnit slavnostní akce, kde měla přebrat ocenění za svůj blog. Za svůj obličej se natolik styděla, že si na tuto akci vzala raději masku. „Vím, že jsem mnohé z vás vyděsila, ale každý reaguje na kosmetické přípravky jinak. Za posledních deset let jsem toho vyzkoušela fakt hodně a nikdy se mi nic takového nestalo,“ napsala dívka. Zveřejněním šokujícího fotografického deníku chce varovat ostatní dívky, aby si dávaly pozor na to, co používají.

Mohlo by vás zajímat

Další články