Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Extrémně smutný Jágr promluvil o svých plánech… Neměl by už založit rodinu a hokeji dát sbohem?

+ Dalších 8 fotografií
Český hokejový útočník Jaromír Jágr se prostřednictvím facebookoveho profilu vyjádřil k situaci ohledně NHL a olympiády. Jaromír Jágr, který válel minulou sezónu v NHL za Floridu Panthers, prozradil své hokejové rodině své další plány. Unaveným výrazem ve tváři ale zaskočil všechny... Má pro něj hokej ještě smysl a neměl by už pověsit hokejku na hřebík?

Když se vysloví jméno Jaromír Jágr, všichni zpozorní. Hokejový bůh sem tam na Facebooku oznámí své novinky prostřednictvím videa, v minulosti nabádal ke cvičení, komunikaci s fanoušky si užívá. Dlouho se na jeho profilu nic nedělo, dokud před několika hodinami nezveřejnil nové video. V něm se svěřuje se svými hokejovými plány a olympiádou. Na Jardovi je ale vidět výraz, který k němu nepatří. Ustaraný hokejista se zřejmě smiřuje s tím, že v NHL už pro něj není místo.

Po zhlédnutí videa muselo mnoho lidí napadnout, že své už dokázal a proč by měl dokazovat více. Legendou už je. Možná by nebylo od věci ukončit kariéru a" založit rodinu":https://www.extra.cz/…nedelal-jagr. Veronika Kopřivová by byla tou nejšťastnější ženou na světě, navíc kdyby otěhotněla, splnil by se jí sen. S Jardou by vychovávali malého Jágříčka… Jenže!

Ve videu se Jarda rozpovídal také o tom, že by se rád vrátil do Evropy. Co je důvodem? Jágr chce dál hrát naplno. Kdyby hrál ve čtvrté lajně, zamířil by do Evropy. Tím by se otevřely velké šance na jeho účast na olympijských hrách.

Na jeho plány a velmi smutný výraz se podívejte na video. Mnozí jistě uznají, že hokejovou legendu něco sakra trápí.

Mohlo by vás zajímat

Další články