Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

eXtra týden v bulvárním rybníčku: Pomeje ve Výměně manželek, Macura má na hlavě lampičku

To se zase staly za týden v bulváru věci.
Zdroj: herminapress.cz, facebook.com
+ Další fotografie

Uteklo vám přes týden, co se stalo v českém šoubyznysu a o co rozhodně nesmíte přijít? eXtra.cz pro vás vylovilo z bulvárního rybníčku 5 nejzajímavějších informací, díky kterým budete mít vždycky přehled, co se mezi celebritami děje.

Pomeje ve Výměně manželek

Jirkovi Pomejemu prý nabídli účinkování ve Výměně manželek. I když se producentovo konto dlouho pohybovalo hluboko pod nulou, Jirka řekl jasné NE! Televize jemu a jeho ženě Andree nabídla za účinkování 120 tisíc a to Pomíkovi opravdu nestojí za to, aby mu doma šmejdila nějaká cizí ženská a pak ještě rok potom zásobovala média informacemi, jestli má Jirka prach na ovladači k televizi. To kdyby Nova přišla s nabídkou o šesti nulách, to by byla jiná. "Kdyby mi nabídli milion, podíval bych se doprava. Kdyby dva, tak se kouknu i doleva. A teprve kdyby přistála na stole nabídka na tři miliony, začal bych o tom vážně uvažovat. Protože já bych deset dnů bez svých holek vážně nepřežil," okomentoval Pomeje záležitost pro server super.cz. Jenže tahle Jirkova představa je stejně reálná asi jako ta, že si půjde pro Oscara.

Zdeněk Macura má novou image

Dlouhodobý samozvaný ochránce Ivety Bartošové i po tom, co už nikoho opravdu nezajímá, alespoň navštěvuje akce, kde je jen trochu možné, že si ho někdo všimne. Marně. Stalo se to až ve chvíli, kdy si na sebe líbeznický lev tamních salónků oblékl bílé sáčko s černou šálou, rozhalenkou ve stylu Nicka Slaughtera a účesem, který připomíná klobouk od ikeácké lampičky.

Kateřina Průšová spadla z koně

Modelka ve svatebních šatech vlezla na koně, což v televizi působí romanticky, ale v reálu to není žádná sranda. Rozdivočelý hřebec si zřejmě řekl, že na svém hřbetu žádnou silikonovou modelínu nechce, a bez pardonu ji poslal k zemi

Krajčo se poprvé ukázal s milenkou

Richard Krajčo si rád hraje na nezávisláka, který média téměř nepotřebuje, hlavně ta společenská, hahaha. Jak jde ale o to, aby se promovaly projekty, na kterých se podílí, hned ze svého pozérského žebříčku zásad sleví. Na premiéru Křídel Vánoc vyvenčil i svou milenku Karin Babinskou, která tenhle snímek režírovala.

Jiřina Bohdalová bourala

I herečka může mít autonehodu, fakt. Jiřina ťukla v centru Prahy jiné auto, nikomu se nic nestalo, ale nejvíc zarážející je její přímá řeč k celé situaci, kterou zveřejnil super.cz. "Chybí tu základní úcta. Vždyť i dřív, když jsem udělala přestupek a esenbák mi chtěl dát pokutu, tak když jsem mu řekla: "To se nestydíte, když jste vyrůstal na mých pohádkách?", tak mě třeba nechal jet, ale teď je to úplně strašné. Připadá mi, jako bych to všechno dělala zbytečně. V tom se vážně nedá žít," postěžovala si prý Jiřina. Herečky by si zkrátka veřejné orgány měly vážit stejně jako dřív esenbáci. Nebo myslela estébáci?

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy