Uteklo vám přes týden, co se stalo v českém šoubyznysu a o co rozhodně nesmíte přijít? eXtra.cz pro vás vylovilo ze svého bulvárního rybníčku 5 nejzajímavějších informací, díky kterým budete mít vždycky přehled, co se mezi celebritami děje.

Rapperovi Řezníkovi se podařilo to, co nikomu jinému. Jeho kauza s vyhlašováním ankety Český Slavík 2013 nabyla takového rozměru, že se k ní musel vyjádřit i Michal David, který se rozhodl s anketou také skoncovat. Prohlášení známého hitmakera musela pořadatelům Slavíka pořádně hnout žlučí.

Dcera Kateřiny Šlégrové Jessie utekla k otci, bývalému hokejistovi Jiřímu Šlégrovi. Ten jí prý koupí, cokoliv si dcera přeje, a to je pro mladou puberťačku, která byla zvyklá žít v přepychu, mnohem snadnější, než si zvykat na to, že se s matkou, která má „nedostačující“ příjem, musí uskrovnit.

Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová (35) oznámila, že je podruhé těhotná. Její o jedenáct let mladší přítel Michal Hrdlička (24) se stane pyšným otcem a Lucii si zřejmě v únoru příštího roku vezme za ženu. Prostě happy end jak vyšitý.

Na Kavčích horách to zahřmělo. Na moderátorku zpravodajství Alexandru Noskovou prasklo, že má poměr s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem, který je stále tak trochu ženatý. Noskovou vedení vrátilo zpátky k dopravním aktualitám, kde dřív působila. Alexandru ale jistě hřeje láska a seskok z prestižního postu v náruči Mynáře jistě brzy přebolí.

Zdeněk Troška (60) opět skončil v nemocnici. Režiséra komerčně úspěšných Kameňáků a Babovřesk trápí poslední dobou zdraví, takže doufáme, že se vše brzo zlepší a Troška nás v budoucnu opět potěší nějakou divácky náročnou tvorbou.