Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

eXtra.cz atakuje hranici 1,5 milionu čtenářů: Máme za sebou další rekord v návštěvnosti! Děkujeme vám!

Ve vedení redakce eXtra.cz sedí samí inteligentní a masově
oblíbení lidé.

Konkurence to neuslyší ráda a její šéfredaktoři se budou vrhat z útesů v touze po vysvobozující smrti, ale portál eXtra.cz má za sebou rekordní měsíc. V říjnu nás navštívilo 1,44 milionu reálných uživatelů, kteří tak upevnili pozici eXtra coby druhého nejnavštěvova­nějšího bulvárního webu v České republice. Vyplývá to z oficiálních statistik NetMonitor.

„Nestavíme jen na zprávách ze světa celebrit či na zprávách typu černá kronika. Lidé se chtějí bavit, chtějí autorské články, v nichž se projevuje i osobnost autora. A přesně to jim eXtra.cz dodává,“ říká šéfredaktor webu Pavel Novotný, který v těchto dnech s dárkovými koši osobně obchází všech sto padesát tisíc čtenářů, kteří se postarali o naši nominaci v anketě Křišťálová lupa v kategorii zpravodajských we­bů.

Velký úspěch u vás, kteří nás živíte a my vám za to budeme oddaně sloužit do posledního kliku, zaznamenávají blogy celebrit, sekce Zábava, věnovaná záhadám a kvízům, mimořádnou čtenost mají i některé původní kauzy, které jsme v poslední době otevřeli, pornotrabli Kate Zemanové počínaje a zákulisím VyVolených konče.

Obsahově chystáme další zajímavé změny a příchody osobností a netrpělivě vyhlížíme jedenapůlmiliontého čtenáře.

Děkujeme vám a zachovejte nám přízeň!

Související články

Další články