Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Explochodráha Hejdová opět předčila manžela! Po kšeftech a talentu má konečně větší i prsa!

Zorka si pořídila nové silikony výměnou za reklamu, protože je slavná.
A hned se nechala nafotit, bohužel i s chlupatým manželem.
Zdroj: perfect clinic, profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Moderátorka Zorka Hejdová, dříve Kepková, je skromná dívka, která rozhodně nemá na rozhazování, protože ze svého platu v rádiu a ve Snídani s Novou musí zásadně přispívat do rodinné kasy, kterou sdílí s manželem Miroslavem, který je chudší, protože plzeňské rádio je chudší než Evropa 2 a TV Óčko, kde moderuje, je všecko jen ne zlatý důl.

Manželé proto nemají na rozhazování, a tak rádi vezmou zavděk každou reklamní nabídkou, které se k Zorce sem tam dostanou. Naposledy tak mohla vzít manžela na novinářský zájezd do Maroka (letecky!!!) a teď nově neváhala při nabídce jisté pražské kliniky, která zněla „My tobě prsa zadara – ty nám reklamu“.

Kepková, která do té doby sdílela s Miroslavem velikost 1 (Míra je měl ale chlupatější), si tak polepšila na velikost „skoro trojky“ a konečně nemusí honit dekolt push-upkami a Míra může vyrazit do sběrny s dvoukolákem plným kostic.

Redakce všech novin v zemi dnes obdržely první snímky kůzlátek od renomované fotografky Lenky Hatašové, na něž se připletl i chlupatý Mirek, zřejmě pod záminkou, že musí Zorce schovat bradavky rukama právě on, což je škoda, protože má velké ruce, a navíc fotka prsaté sexy Zorky není totéž jako fotka prsaté sexy Zorky společně s nahým Miroslavem Hejdou, ale nedá se nic dělat.

Hejda každopádně opět za manželkou zaostává, tentokrát o prsa, ale celkově už dost zásadně, což nevadí, Zorka není typ, co jde po penězích, a protože se s Mírou vroucně milují a pracují na miminku, tak to vypadá, že si ho ještě chvíli nechá.

Související články

Další články