Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

eXperimentální kuchyně Ládi Hrušky: Božský "PARTY CHLEBA"

eXperimentální kuchyně Ládi Hrušky: Božský "PARTY CHLEBA"
Zdroj: youtube.com
Takové to... Máte doma v neděli chleba od pátku, v lednici zbytky salámu, nějaký sýr možná a v koutě ve špajzu se vám válí jedna zakopnutá cibulka. Prostě klasická neděle. V tom vám zazvoní mobil a ohlásí se vám nečekaná návštěva za půl hodiny. SUPER! No tak jo. Připravíme jim z těch zbytků něco, z čeho se budou olizovat ještě v pondělí, až budou recept vyprávět v práci, kámošům, kámoškám a svému šéfovi – nazval jsem to Božský „PARTY CHLEBA“!!!

Fotka této gastropochoutky sem tam po internetu lítá, sbírá to lajky jak o život, ale ještě jsem neslyšel, že by to někdo zkusil. Tak jsem si udělal vlastní rešerši, prostudoval pár receptů a předkládám vám mou variantu, která vám nezabere opravdu víc jak půl hodinky a můžete ji servírovat pod nos přátelům i nepřátelům.

Budeme potřebovat:

• 1 bochník chleba (nejlépe den starého, když bude dva, nic se neděje),

• plátkový sýr, šunku, salám (prostě cokoliv, co najdete v ledničce),

• jarní cibulku nebo pórek,

• 1/5 másla,

• 2 stroužky česneku.

Jak na to, uvidíte ve videu a já se vsadím, že už u vás nikdy starý chleba neskončí v popelnici. A jestli jo, tak to bude sakra hřích. Mimochodem, osobně jsem nesl v rámci návštěvy bývalého kolegy a kamaráda, dnes mluvčího České obchodní inspekce Jirky Frohlicha dát okoštovat vzorek i do této instituce a celé tiskové oddělení si rovnou, jak jim padla, utíkalo koupit bochník chleba. Prý je to PRIMA BOMBA BAŠTA šup šup hotová, jak křičela blahem jedna asistentka, která mimochodem normální chleba kvůli linii na pracovišti léta nejí.

Tak jo! Mějte se fajn a nechte si taky…

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy