Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Expartner sexy houslistky Jiskrové zuří: Noid je mi u prd...! Kvůli Andrejce ale povolám právníky!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 41 fotografií
Milenecká avantýra Václava Noida Bárty a houslistky Andrey Jiskrové pořádně naštvala jejího expřítele Martina Salavce. Ovšem i přes velké emoce se snaží rozpad vztahu držet na sousedské úrovni. Teď se v médiích ale objevilo, že Noidovi vzkazuje, že houslistka je nevěrná zlatokopka. A Salavec se opravdu vytočil!

Redakce eXtra.cz oslovila Salavce, jestli mu bývalá partnerka opravdu zahýbala a jde o obyčejnou zlatokopku. "Není to tak. Noid je mi celkem u prd*le, prostě mi přebral ženskou. To ale neřeším. Nikdy jsem neřekl, že Andrea je zlatokopka, a nikdy mě nepovedla. To, co se v médiích objevilo, není pravda," zuřil Salavec, který se rozhodl, že se bude bránit právní cestou.

Naopak se své bývalé lásky zastal. "Andrea je hodná holka, která není na peníze, umí si je vydělat sama a určitě nepatří do sorty holek, které jsou rády nevěrné," zopakoval.

Sám se ale netají tím, že vlastní komunikaci mezi svou expartnerkou a Noidem, kdy obě nadržené holubičky laškovaly na Facebooku. "Tuto komunikaci opravdu mám, mohu ji použít u soudu, do médií ji ale dávat nebudu. Dohodl jsem se s rodinou, že poté, co se zveřejnila nepravdivá vyjádření, nebudu s médii už komunikovat," dodal Salavec, který si myslí, že Noid si Andreu našel jen jako náhradu, aby své manželce Gábině Dvořákové ukázal, že sám dlouho nebude.

Související články

Další články