Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Exmanžel Vilhelmové z deprese nevyjde: Po Táně mu dala kopačky i její nástupkyně! Přátelé mluví o alkoholismu a prázdných kapsách!

Berenika dala Čechákovi sbohem, neplnil sliby, byl depresivní a pořád má
v hlavě Táňu.

Producent Pavel Čechák (34) je skutečným smolařem. Nejprve mu v dubnu 2011 utekla Táňa Vilhelmová (34), která narozdíl od románku s Vojtou Kotkem (25) a dalšími tentokrát neřešila nevěru diskrétností, ale rovnou zachvácením Vojty Dyka (27), a tak si manžel musel chtě nechtě sbalit čemodan a jít.

Po několikaměsíčním zapíjení deprese klofnul herečku Bereniku Kohoutovou (30), která si ale od Čecháka slibovala víc, než jí mohl nabídnout. Redakce eXtra.cz dnes mluvila s kolegou hudebním novinářem, který má velmi blízko k Čechákovi, a ten pod příslibem anonymity ozřejmil, proč vztah neměl šanci: „Ona má ambice daleko za hranicí herectví, od Pavla si evidentně slibovala i nové kontakty a možnosti, jenomže on je spíš takový méďa, který na tom navíc v poslední době není dvakrát dobře finančně, do toho se rád napije a zapaří a jí vedle něho ujížděl vlak. Nebýt jejího samaritánství a snad pěti návratů po krizích, dala mu kopačky už před rokem,“ říká zdroj a mimo záznam ještě naznačuje, že Kohoutová se také složitě vyrovnávala s tím, jak Čechák bez okolků respektuje podmínky, za kterých má k dispozici děti. Vilhelmová si totiž údajně nepřeje, aby byli ve stálém kontaktu s jeho partnerkou, zatímco sama vychovává Čechákovy ratolesti s Dykem.

Informaci o rozchodu přinesl jako první portál Super.cz a z článku je patrné, že Kohoutová umí z Čecháka těžit i po rozchodu a potvrzení kopaček portál draze vykoupil „píárkem“ na připravovanou pěveckou desku Kohoutové, u které musel (výměnou za naservírování Čechákova neštěstí) uvést celý název alba, jeho žánrové vyhranění, autory textu i hudby.

Už se těšíme, jak bude herečka kapitalizovat další vztah. V tom už se nachází teď, ale tutově s ním vyrukuje, až bude album křtít. Jednak je to obchodně správně a navíc Čecháka podle přátel na odchodu ujistila o tom, že v tom není nikdo třetí, čemuž prý nešťastník uvěřil a stále doufá, že se Kohoutová vrátí.

Holky, nechcete ho některá zachránit?

Mohlo by vás zajímat

Další články