Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Exkluzivní zpověď zakladatele Pražských roztahovaček: Proč jsem vytvořil virtuální galerii kur*v

Zakladatel Pražských roztahovaček chtěl ukázat, jak jsou dnešní mladé
holky zkažené.
Zdroj: facebook.com

Když se před pár dny objevila na Facebooku stránka Pražské roztahovačky, její zakladatel netušil, jak obrovskou lavinu touhle galerií holek „dávaček“ spustí. Emailovou schránku mu začaly zahrnovat desítky fotografií holek, z nichž některé si možná právem zaslouží titul roztahovačky, ale některé jsou v tom naopak nevinně.

„V posledních několika letech se Praha setkává s problémy, které si mladší vrstva vůbec nepřipouští. Dnešní doba je celá jen o „mrdání systému“, alkoholu, drogách a sexu za peníze. Praha je plná slečen, které chodí s nosem vysoko, novým iPhonem a kabelkou z Pařížské, přitom večer chodí natáčet Czechcastingy anebo tráví příjemné chvíle s fakeagentem. Začalo mi to vadit, proto mě napadalo, že bych všechny tyhle provařené slečny dal na jedno místo. Vytvořit takovou virtuální galerii kurev, aby chlapci věděli, na co si dávat pozor, a zároveň jsem doufal, že to trošku nastávající generaci odradí," říká muž, jehož totožnost neprozradíme.

To, že se Pražské roztahovačky dostanou až do zahraničního bulváru, zakladatel vůbec nečekal. „Založil jsem skupinu „Pražské roztahovačky“ a byl jsem zvědavý, jak se to chytí. Netušil jsem, že to bude mít takový ohlas, během pár hodin se to dostalo téměř mezi 400 000 lidí a já jsem jen sledoval, jak se mi zahlcují zprávy fotkami expřítelkyň a kamarádek s popisky, čeho jsou schopné," popsal dál začátek facebookové stránky, na níž se bohužel dostaly i fotky holek, které v tom byly úplně nevinně a které jen kdysi poslaly svou obnaženou fotku expříteli a ten tuhle stránku pojal jako nástroj k pomstě.

Co dalšího si zakladatel Pražských roztahovaček o celém svém projektu myslí? A co říká na to, že některé fotky jejich majitelkám pořádně zavařily? Čtěte dál eXtra.cz!

Související články

Další články