Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Exkluzivní video: Rittig pár hodin po propuštění shoppoval v Pařížské u Bendlovy exmanželky! Nechala kvůli němu zavřít!

+ Další 4 fotografie

Šedá eminence kuloárů českého byznysu a politiky, čerstvě z cely propuštěný lobbista Ivo Rittig (51), si jen pár hodin poté, co se nadechl čerstvého vzduchu, vyrazil na nákupy.

A to rovnou do Pařížské ulice, kde strávil hodinu a půl v luxusním obchodě patřícímu samozvané Královně Pařížské Tamaře Kotvalové, dříve Bendlové (51), exmanželce exministra Petra Bendla, který je s Rittigem dlouhodobě spojovaný.

Rittig, jehož podnikání je s vyhlášenou ulicí pro bohaté spjato (donedávna zde spoluvlastnil několik obchodů se značkovým zbožím), si vyšel do prodejny Carollinum a byly to pořádné šachy.

Provozovna byla po dobu „kmotrovy návštěvy“ běžným milionářům nepřístupná a přítomna byla i ochranka.

Na videozáznamu, který Rittiga na nákupech zachytil, je toho zajímavého víc. V provozovně s ním je dítě a také další muž, který vizáží i oblečením připomíná jeho, rovněž čerstvě propuštěného, právníka Davida Michala, jistotu ale z nahrávky nemáme.

Bendlová je na spojování s Rittigem alergická a ráda svůj vztah s ním a jeho parťákem Romanem Janouškem bagatelizuje, byť nepopírá, že oba zná.

Rittig byl v sobotu pozdě večer propuštěn na svobodu, společně se svým právníkem. Dalším pěti obviněným v kauze tunelování firmy Oleo Chemical navrhl žalobce vazbu, všech deset lidí, kterých se případ týká, ale bude nakonec vyšetřováno na svobodě. Skupina, která podle kriminalistů kromě vyvádění peněz také krátila daně a prala špinavé peníze, byla postupně zadržena v pátek a propouštěna během víkendu.

Kotvalová, o jejímž podnikání kolují fámy, že se mu v poslední době na luxusní adrese příliš nedaří, situaci komentovat nemůže, podle informací eXtra si se svým mladším zajíčkem Romanem Hajabáčem užívá v Kanadě ve srubu, kde údajně není signál. Ten ale na dovolené jinak vyhledává, firemní profil společnosti je plný fotografií z jejich luxusních nákupů ve Vancouveru.

Redakce vedení obchodu dotazuje také ohledně podivného chování ochranky v průběhu Rittigovy návštěvy, která dává nahlédnout do zajímavého světa zákulisí Pařížské.

K věci stejně jako k Rittigovu nedělnímu programu připravujeme další materiál.

Mohlo by vás zajímat

Další články