Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Exkluzivní video hádky na Primě: Uražená Kostková chtěla při natáčení Máme rádi Česko odejít ze studia!

Tereza Kostková dělá scénu při natáčení show Máme rádi Česko.
Zdroj: Prima FTV/eXtra.cz

Primácká show Máme rádi Česko minulý týden u diváků celkem zabrala, a pokud se někdo nebavil, tak v neděli po zprávách možná změní názor. Pokud totiž nezasáhnou nůžky střihače, odvysílá televize i scénku herečky Terezy Kostkové (36), která se při natáčení chovala jako drzá holčička, které sebrali lízátko.

Při hudební mezihře show Máme rádi Česko, kdy týmy hádají název a interpreta písničky, se jako první přihlásilo družstvo Fanánka, název songu i interpreta uhádlo správně, následně se Tereza Kostková jala druhého úkolu, což je odrecitování prvních osmi veršů songu, který prý dobře zná, protože "...ho pravidelně zpívá synkovi". Záměna slovesa a tím pádem nesplnění úkolu stála její spoluhráče body, které dostal po zásahu rozhodčího soupeř. To se herečce evidentně nelíbilo a pořádně se vytočila, protože jí zpětné rozhodnutí připadalo nespravedlivé.

Kostková, která si jinak emoce hlídá, se hodně zlobila a na chvíli zcela vypadla z role, neboť si ji ještě začal dobírat Jakub Prachař (29) a to už na ni bylo moc. Její nehrané, uražené odcházení ze studia, kterému se snaží zabránit kapitán Lou Fanánek Hagen, nemá chybu a vy se na něj můžete na eXtra.cz exkluzivně podívat dříve než diváci Primy v neděli večer.

Související články

Další články