Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Exkluzivní informace: Uprchlý vězeň má rakovinu a lidé mu přejí smrt! Víme, kolik mu ještě zbývá!

Jan Novák nemá co ztratit, umírá a je nebezpečný.
Zdroj: Policie ČR

Kriminálník Jan Novák (44) uprchl v úterý Vězeňské službě z Thomayerovy nemocnice, kam ho vezli na chemoterapii. Před očima jim vyskočil z okna v druhém patře.

Podle našich informací bylo Novákovi řečeno lékařem, že má před sebou dvanáct měsíců života. Nebezpečný recidivista se podle všeho rozhodl si poslední rok svého života užít naplno. Potom, co utekl pouze v pantoflích a nemocničním pyžamu z pokoje, kde byl sám a bez pout, přesto, že u něj měli být dva dozorci a měl mít na rukách pouta, se vydal na šílenou cestu na útěku.

Novák je násilník, který ještě na přelomu února a března přepadával vietnamské večerky a prodavače ohrožoval s nožem v ruce.

Podle informací eXtra.cz přišel Novák k novému oblečení od svého známého na Zbraslavi a na sobě má černé teplákové kalhoty, šedou kostkovanou podzimní bundu a černou pletenou čepici bez bambule.

Na Nováka už byl vydán i mezinárodní zatykač, protože podle našeho zdroje byl Novák zadržen českou policií po tom, co přijel z Anglie za svou, dnes již bývalou, přítelkyní a má do zahraničí velmi dobré vazby.

Kriminálníka, který si při přepadávání počínal dost brutálně, policie musí najít především proto, že má před sebou poslední rok života a je mu všechno jedno. Pravděpodobně i proto utekl a rozhodl se poslední měsíce nějak protlouct na svobodě. O to nebezpečnější osoba se z něj stává, nemá co ztratit.

Lidé v diskuzích se ale shodují. Novák si zaslouží smrt a žádnou léčbu. Po zadržení by ho podle většiny měla policie nechat umírat pomalu na rakovinu v cele.

Související články

Další články