Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Výměna manželek se změnila v natáčení péčka! Je to ona, zklamala mě, říká šokovaný Tomáš

Tomáš říká, že Sabinu poznal.
Zdroj: SteamyOrgy.com, TV Nova
+ Dalších 22 fotografií
Na jedné straně ve Výměně manželek byla sjetá Jana a vyfetovaný Roman. Na straně druhé Tomáš a jeho přítelkyně Sabina. Na internetu nyní koluje video, kde dívka podobná Sabině provádí orální sex ve filmu pro dospělé. Nevíme, zda jde skutečně o Sabinu. A tak jsme zavolali Tomášovi, co si o tom myslí.

Televize Nova občas přinese Výměnu manželek, o které se opravdu hodně a dlouho mluví. Přesně takový byl díl, kde sjetá Jana vyprávěla o mačkání hada. Její přítel Roman byl také povedené kvítko.

Na straně druhé stáli Tomáš a jeho blonďatý andílek Sabina. Po natáčení Výměny manželek se zjistilo, že Tomáš jeden čas točil filmy pro dospělé. A co Sabina? Má opravdu čistý stůl?

Po internetu nyní koluje video, na kterém dívka podobná Sabině orálně uspokojuje pornoherce. Dívka vypadá přesně jako Sabina, nebo alespoň jako její jednovaječné dvojče…¨

Video je od 18 let. Najdete ho ZDE.

Sabina z Výměny manželek pro eXtra.cz samozřejmě uvedla, že na videu rozhodně není ona.

A tak jsme zavolali jejímu Tomášovi, co si o tom myslí. „No jasně, že je to ona. To je strašný. Ze mě dělala špínu a sama tohle. To mě mrzí, že do mě se navážela a přitom dělá to samý,“ uvedl rozhořčený Tomáš, který o existenci videa neměl dosud vůbec ponětí.

Související články

Další články