Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Tomáš Řepka se ohradil proti Erbové: eXtra.cz se svěřil, že její obvinění je lež a chce podat trestní oznámení

Řepka tvrdí, že za útoky na Erbovou nestojí.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Bývalá playmate Vlaďka Erbová (36) v posledních dnech řešila s policií nepříjemné záležitosti. Její snímky, ale i jméno a také telefonní číslo se objevily ve falešném internetovém inzerátu nabízejícím sexuální služby. Podle ní za to může její exmanžel Tomáš Řepka (43) a jeho partnerka Kateřina Kristelová (37). Bývalý fotbalový bouřlivák se proti jejímu obvinění ale ohradil a hodlá na Erbovou podat trestní oznámení!

Nejprve se na internetu objevil inzerát, v němž figuruje Erbová coby dívka lehčích mravů nabízející sexuální služby. Ta ukázala prstem na milenecký pár Kristelová – Řepka, že právě oni mají být viníky, kteří za falešným inzerátem, který poškozuje její jméno, stojí.

„Ke kauze, která je stále v šetření Policie České republiky, a ke které se tedy nemohu blíže vyjadřovat, chci sdělit pouze to, že mám od PČR informaci o záznamu z kamerového systému banky, kde proběhla platba erotického, fiktivně založeného, inzerátu. Je mi na zvracení z toho, že se můj bývalý manžel, nepříliš technicky a počítačově zdatný, s nímž jsem roky žila a mám s ním syna, účastní společně se svou partnerkou, která je sama matkou, systematických útoků na mou osobu a společně se snaží o dlouhodobé poškozování mé osoby a mého mediálního obrazu, který za normálních okolností živí mě i mé děti,“ uvedla Erbová pro Blesk s tím, že je v šoku z toho, jakými lidmi jsou její exmanžel a jeho partnerka.

Redakce eXtra.cz oslovila Tomáše Řepku, jak to tedy podle něj opravdu je. Nejprve mluvil o tom, že Erbová je zřejmě po psychické stránce hodně unavená, poté promluvil o tom, jak z něj během manželství tahala peníze a vše zakončil tím, že kromě toho, že mu opět dělá problémy s vídáním syna Markuse, se chystá na Erbovou podat trestní oznámení. „Věc se má tak, že celé, co tvrdí paní Erbová je nesmysl. Byl bych rád, kdyby místo hloupostí řešila to, abych se mohl vídat se synem a přestala konečně dělat nekonečné problémy a naschvály. Celou věc má v tuto chvíli v ruce má advokátka a bude následovat trestní oznámení,“ řekl exkluzivně eXtra.cz Řepka, který by si přál, aby vídal svého syna tak, jak má a aby mu bývalá modelka vrátila všechno, co mu po rozchodu odcizila. „I to už je v řešení právní cestou,“ dodal fotbalista s tím, že Erbová brzy ochutná hořkost, až ukáže všechny důkazy, které na ni má.

Související články

Další články