Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Soukromý tanec na klíně! Byli jsme v německém strip baru, kde se svlékala Jágrova holka! TADY BY MAMA DŽEGR URČITĚ NETANČILA

Veroniko, také máš zkušenosti se soukromou místností?
+ Dalších 12 fotografií
REPORTÁŽ Z LIPSKA: Redaktoři webu eXtra.cz se vypravili do německého striptýzového klubu, aby na místě zjistili, jak to tam chodí. Následující řádky by rozhodně neměla číst maminka Jaromíra Jágra. Ta sice uvedla, že kdyby byla mladší, tak v podobném klubu tančí taky, ale tomu nevěříme. Paní Jágrová, tady byste určitě netančila. Toto je podnik té nejnižší úrovně.

Ne, tohle opravdu není brigáda, na kterou byste poslali své děti. Pokud Jarda Jágr uvedl, že jeho maminka by také ráda tančila, tak si mu dovolíme oponovat. Jaromíre, tady by vaše maminka opravdu netančila. Tady o tanec zase tolik nejde.

„Já kdybych na to měla postavu, tak bych šla tancovat taky,“ to vzkázala redakci eXtra.cz přes Jaromíra Jágra jeho maminka. Rozhodli jsme se, že do strip klubu zajedeme, abychom se podívali, jestli je to místo vhodné na tanec. Není.

Klub se nachází v průmyslové, dosti omšelé části Lipska, je ukrytý mezi firemními sklady, ubytovnami pro dělníky a putykami nízké kvality. Klub včetně velkého parkoviště je oplocený, pod neustálým dohledem vyhazovačů, nechybí nutné červené lucerničky a reklamní poutače na sexklub.

Jak se ukázalo, fakt to není jen strip klub. Jedna část podniku je klasický strip bar s tancujícími polonahými holkami, které omakává každý, kdo má pár euro. Hned vedle jsou ale dveře do druhé části klubu. Tam se už moc netancuje. Tam jsou klasické malé privátní místnosti a moc milé slečny. Pravda je, že některé jsou už kapku za zenitem.

Jak to ale vypadá ve strip baru, kde Veronika pracovala? Holky se kroutí kolem tyče, chodí polonahé mezi hosty, střídají se na pódiu. Když chcete s nějakou dívkou pokecat, musíte jí koupit drink.

Oblíbená dívka, která se nejlépe kroutí, dostává od chlapíků bankovky za kalhotky. Je pravidlem, že si pak sáhnete na zadeček. O to tu ale nejde, to jsou drobné. Tanečnice má jiný plán. Chce vás dostat do soukromé místnosti, kde vám předvede soukromý tanec. Jak takový soukromý tanec vypadá? Je to takové válení se po zákazníkově klíně, žádná polka ani valčík.

Nám slečny v klubu nabízely soukromý taneček za 50 euro. V takové místnosti už je pak jen tanečnice a zákazník. Nikdo se na ně nedívá. Pokud má zákazník dost peněz, bude tanec hodně žhavý…

Klub samotný vypadá trochu jako Discoland Sylvie v devadesátých letech. Omšelý, červený interiér, zatuchlo, zakouřeno. Člověk hned na první pohled pozná, že tam rozhodně top manažery z Lipska nepotká. Zákazníci jsou většinou muži nižší až střední třídy, vidět jsou tam hlavně mladí dělníci a prošedivělí pánové středního věku, kteří docházejí za svými oblíbenými holkami. Klub ale rozhodně nemá narváno, do dvanácti jsme tam byli sami, pak se to trochu zaplnilo. Prostě taková líná noc z úterý na středu, kdy se musí holky fakt snažit…

SLEDUJTE EXTRA.CZ, JIŽ BRZY PŘINESEME ROZHOVOR S KOLEGYNÍ VERONIKY KOPŘIVOVÉ A DRUHOU ČÁST REPORTÁŽE Z NOČNÍHO KLUBU

Mohlo by vás zajímat

Další články