Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Regina z VyVolených si ve Vile hraje na honoraci, doma jí mezitím odstřihli elektřinu! Víme proč!

Reginina svérázně vyzdobená chatka, ve které vychovávala svou dceru, dokud
ji neodebrala sociálka. Teď chce dceru zpět, ale vychovávat dítě při
svíčkách ji asi systém nenechá.
Zdroj: archiv eXtra.cz

Staronová obyvatelka Vily VyVolených, tvrdá holka z Brna Regina Holásková (35) má pořádný problém.

Zatímco ve Vile uráží všechny a nejvíc snadný terč, tlustou Romanu a souběžně vede „venku“ soudní spor o opatrovnictví pětileté dcerky, u ní doma zatím řádili elektrikáři.

Tvrdí to jeden ze sousedů, který má chatku opodál: „Byli tu minulý týden elektrikáři a odstřihli chatu od proudu, viděl jsem, jak si fotí objekt a elektroměr, a bylo,“ řekl nám přičinlivý pán z nedaleké chatky. Ověřit informaci nebyla žádná sranda, ale podařilo se. Jasně, že nechceme, aby na inkasních místech ČEZu padaly hlavy, takže si zdroj necháme pro sebe, ale asi není těžké přijít na to, kde nám pod slibem mlčenlivosti a něčím na „kafe“ dala jistá slečna následující informaci: „Nesmím vám říct přesnou výši dluhu, bylo by jasné, že jsem to byla já, v systému poznají, kdo se tam díval, ale slečna Holásková tam má dluh hodně přes deset tisíc a byla upomínána opakovaně. Navíc to podle systému není poprvé, co jsou s tím objektem potíže,“ dozvěděli jsme se s tím, že až si Regina přijde zaplatit, což bude tutově brzy muset, protože tohle se sociálce líbit nebude, budeme opět upozorněni, abychom si mohli přijet nenápadně nafotit, jak Reginku zase připojují.

Chata nebyla podle informací eXtra dlouhou dobu na elektřinu připojená, navíc byla opakovaně zatížena exekucemi. Svérázná Regina si z toho ale velkou hlavu nedělá. Vždyť celý její život je vlastně jedna velká exekuce, tak co…

Víte o Regině a jejích potížích něco víc? Napište nám na redakce@extra.cz.

Související články

Další články