Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Pařmenka Nikol Trojanová promluvila o VyVolených a hotelu Paradise: Proč už bych do takové soutěže nikdy nešla?

Na Nikol Trojanovou, která prošla reality show Hotel Paradise a VyVolení, snad nejde zapomenout. Byla to opravdu výrazná osůbka, která národ rozdělila na dvě poloviny. Jedni ji milovali a fandili, druzí jí nemohli přijít na jméno. Jak na to vlastně dnes sexy brunetka pohlíží? Proč by už do toho nešla znovu?

Rozhodně to byla jedna z nejvýraznějších postav, které se v reality show vyskytly. Sice po vyhození z vily se pokoušela ze své slávy vytřískat maximum, chodila po večírcích, snažila se uchytit jako moderátorka, ale neuškodila jí spíš taková ta její bujará povaha, kterou zaznamenávaly kamery?

Sama Nikol nám v exkluzivním rozhovoru prozradila, že by už do toho nešla, že už z takových nápadů vyrostla. Co jí na rychloslávě tak vadilo? Uškodilo jí to snad v jejím soukromém životě? Vypadala přeci, že si pozornost lidí a médií užívá a jde z večírku na večírek.

Ale dost štěbetání, podívejte se sami na videorozhovor, jak to vidí sama sympaťanda Nikol. Prozradí vám, proč jsou takové soutěže ošemetné a proč se jim radši vyvarovat.

Související články

Další články