Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ! Manželka Noida Bárty promluvila o manželské krizi! Chystá Gábina návrat, nebo ROZVOD?

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 28 fotografií
Krásná Gabriela Dvořáková (28) a zpěvák Václav Noid Bárta (36) zažívají manželskou krizi, která je před časem od sebe odloučila. Redakce eXtra.cz oslovila úspěšnou modelku, jaká mezi nimi je aktuálně situace.

Manželka zpěváka je aktuálně na každé slovo opatrná a nechce se jí o manželství vůbec mluvit. Pro eXtra.cz ale udělala malou výjimku. "Je to pro oba opravdu velmi těžká situace. Třeba v budoucnu vydáme nějaké společné prohlášení, ale teď je vše ještě velmi citlivé a bolavé," řekla nám Gábina, která si už s Noidem jednou krizí prošla, a to v lednu 2014, kdy se k sobě po třech týdnech vrátili. Teď to tak jednoduše nevypadá!

"S Vaškem komunikujeme, jsme oba rodiče naší milované dcery a v tomhle ohledu jsme k sobě vstřícní. Oba rodiče mají právo s dcerou být a dělat ji šťastnou. Co se týká mě a Vaška, k tomu víc neřeknu, nezlobte se," řekla redaktorovi eXtra.cz Gábina.

Podle našich informací ani jeden z manželů zatím neřeší těžkou situaci právní cestou, a tak se zdá, že oba osud svého manželství vložili do rukou času, který umí léčit i nejbolavější rány.

Související články

Další články