Peter Kovarčík, autor legendárního výroku o „nejdražším escortu jeho života“, si podle exkluzivních informací eXtra.cz pořádně zavařil v redakci nejčtenějšího tuzemského bulváru a tím pádem i v redakcích jiných.

Kovarčík, jenž aktuálně fanfarónsky propaguje film o Lídě Baarové, který produkuje, a mluví o „milionech diváků po celém světě“, a rovněž koprodukuje muzikál Sněhová královna, ze kterého je vydřená jistá konkurence, údajně pořádně přestřelil.

Vydavateli zmíněného periodika měl zaslat SMS s velmi osobním útokem na klíčové redaktorky v jeho redakci v návaznosti na jejich článek. To byla ale spektakulární chy­ba.

Schválně si zadejte do Googlu „Mamma Mia! muzikál“ (už jste četli naši recenzi na stejnojmenný film?) a sami se přesvědčte, kolik článků o něm za poslední týdny vyšlo (poté, co se zjevně redaktoři několika novin na podnikatele domluvili, neb podobné ohrožující útoky na pozici klíčových redaktorů a snaha poškodit je u vydavatele končívají vždycky takto).

Kovarčík svou pozici přeceňuje dlouhodobě a naopak podceňuje vliv některých médií. Na filmu o Baarové mu hodně záleží, do filmu neinvestoval sám, najal na něj německou a rakouskou hvězdu a těší se na velké terno, které mu má zajistit režisér Filip Renč, který se výborně „uvedl“ na tiskovce ke snímku, kde zaútočil na redaktora právě toho média, do kterého Kovarčík psal.

Opravdu chytrá dvojice. Přejeme hodně štěstí v boji s pražským novinářským lumpenbarem.