Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Nevěrník Hrdlička dostal od Plíškové nůž na krk: Dám ti druhou šanci, ale musíš mi splnit srdceryvné přání

Karolína dala Hrdličkovi druhou šanci, ale pod jednou podmínkou.
+ Dalších 6 fotografií
Kdo si myslel, že to bude mít po propařeném večeru, kdy se sápal na kdejakou sukni, s Karolínou Plíškovou (24) jednoduché, tak se šeredně mýlil. Bohatá tenistka si rozhodně nenechá nic líbit a namistrovaný sporťák Michal Hrdlička (27) musel splnit podmínku, kterou mu dala. Jinak by byl definitivní konec. A my víme, co to bylo!

Když přišel Michal se svým vyznáním lásky na Facebooku, kde si házel popel na hlavu, tak to vypadalo, že je to vše z jeho hlavy. Jenže to mělo být všechno jinak. Podle našich informací to měla být právě Karolína, která stála za jeho srdceryvným statusem, kde ji div nepožádal o ruku.

Přála si, aby se veřejně omluvil a litoval svých činů, jinak mu nedá druhou šanci. Sice ho opravdu miluje, ale ta potupa byla natolik veliká, že to opravdu málem nevydýchala, ale měl to spravit zamilovaný komentář, kde Hrdlička svých činů litoval.

Takže žádné, že by najednou cítil vinu a chtěl ukázat světu, že ženu dokáže milovat i bez toho, aby jí pořád někde podrážel nohy a zostuzoval. Jako tomu třeba bylo v případě jeho snoubenky Lucky Borhyové (37).

Slib splnil, veřejně se pohanil a doma teď má klid. Jak jen stačí málo, aby chudáka Karolínu odprosil. Napsat jeden chabý status, který mu stejně nikdo nežral. Jenže jestli to byla jediná podmínka úspěšné sportovkyně, tak to opravdu vysoké nároky na muže nemá. Ale tak asi láska vážně nezná hranic…

Mohlo by vás zajímat

Další články