Bezesporu je Jitka Nováčková (23) krásná a na obrazovce se její pohledná tvářička vyjímá. Jenže ani přes veškerou snahu se divákům moc nezalíbila a ve veřejných diskuzích ji dost kritizují za to, že je nepřirozená, toporná a není pohotová. O tom jsme vás už informovali ZDE.

Ale nechceme znát jen názor jedné strany, proto jsme se na Jitku obrátili a ráda nám odpověděla i na nepříjemné otázky, co se týče jejího projevu v SuperStar. Jak vůbec snáší kritiku?

„Už před tím, než jsem začala moderovat SuperStar, mi bylo jasné, že není možné se zalíbit všem. Zlé komentáře bez podpisu autora si snažím nepřipouštět, ale za konstruktivní kritiku jsem ráda. Nebýt kritiky, člověk by se nikdy neposunul dál,“ prozradila nám s nadhledem Miss. A jak se teda snaží na sobě zapracovat?

„Chodím na zkoušky soutěžících, snažím se vnímat atmosféru ve studiu. Každý týden si pouštím záznam nedělní SuperStar, abych měla vlastní zpětnou vazbu a mohla se zlepšovat,“ věří blondýnka v to, že se prostě musí osmělit a otrkat. Sama stále nemůže věřit tomu, že dostala takovou obrovskou šanci, i když nikdy tak velkou show nemoderovala.

„Jsem neskutečně šťastná, že jsem dostala tu příležitost. Splnila jsem si další ze svých snů. Jsem obklopená úžasným a profesionálním týmem lidí a letošní finalisté jsou podle mě jedni z nejsilnějších za poslední roky,“ mluvila s hrdostí o svých „chráněncích“, kterým se snaží pomoct zbavit se trémy. Jenže podle některých lidí má Jitka větší strach z přímých přenosů než samotní finalisté.

„Přítel je mi velkou oporou a sleduje každý přenos. Jeho názor mě zajímá, sdílím s ním svoje pocity i adrenalin, který při přímých přenosech prožívám,“ dodala Jitka, která dva roky žije se studentem architektury Markem. Ale i neznámí lidé se Jitky zastávají. „Ráda bych poděkovala všem za zprávy, protože v posledních dnech mi jich chodí hodně s vyjádřením podpory.“

Přáli bychom Jitce, aby se konečně zalíbila, protože je to opravdu učenlivá a milá holka, jenže na sobě musí ještě pořádně zapracovat