Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Kopřivová vyplázla jazyk a v utajení opouští Vary! Dokázala se Jágrova striptérka zařadit po bok skutečných celebrit?

Víkend končí, Jarda a Verunka opouští Vary.
+ Dalších 20 fotografií
Ona to dokázala! Slíbila, že si z ní celé Karlovy Vary sednou na zadek a povedlo se. Verunka Kopřivová opouští Vary jako královna.

Stačil jí jeden jediný víkend, aby si podmanila Vary. Kdo by čekal, že holka z hampejzu dokáže na vrcholné společenské akci tak zazářit?! Ale Verunka Kopřivová dokázala, že když máte po svém boku Jágra, je život tak nějak lehčí.

V pátek přijela do Varů a oslnila na červeném koberci. V sobotu si Jarda splnil povinnosti, když přispěl na charitativní projekt. Večer skočil zamilovaný páreček na véču a to bylo tak vše.

V neděli večer Veronika naložila Jardu do auta a v utajení mizí z Varů. Není důvod se tu zdržovat déle, mise je splněna. Verunka předvedla všem, že má Jardu dokonale ochočeného, a o to jí šlo.

Mohlo by vás zajímat

Další články