Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Exkluzivně: Eliška svého vraha znala! Znásilnil ji zřejmě až mrtvou! Co ještě policie tají veřejnosti?

Policisté postupovali v případě Elišky závratnou rychlostí. Během pár hodin našli její tělíčko a usvědčili pachatele.
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další

Redakce eXtra.cz získala z obvykle mimořádně dobře informovaného zdroje blízkého Policii ČR zásadní informace v případu předevčírem zavražděné Elišky Kožnerové

Podle těch byla Eliška znásilněna až po smrti. Ta údajně nastala zardoušením, Eliška se svému vrahovi, narkomanovi, kterého její matka zná a je s ní v příbuzenském vztahu, aktivně bránila, zadržený muž má mít po těle škrábance.

Podle výstupů z prvotních výslechů se jedná o příbuzného matky, aktivního uživatele pervitinu, jako pervitinistku on údajně označuje i matku zavražděné dívenky. Jiné zdroje tvrdí, že se jedná o bývalého přítele. Buď jak buď, dívenka svého vraha znala a od školy neodešla s pro ni cizím člověkem.

Nejhrůznější je ale popis nálezu těla: "Malá byl modrá jako borůvka, na místě to emočně nezvládali policisté i hasiči, kteří se na místo dostali jako první. Jak byla modrá, vypadala hrozně hlavně v obličeji," tvrdí náš zdroj, jehož nemůžeme blíže popsat, protože má přímé vazby na chomutovský policejní orgán, který se na vyšetřování podílí.

Jak uvedl jako první deník Blesk, podezřelý byl zadržen už ve středu večer a po cíleném propuštění znovu zadržen o 12 hodin později. K činu už se měl přiznat, ostatně není příliš co řešit, podle našeho zdroje totiž kriminální policie disponuje DNA pachatele, kterou zanechal na těle mrtvé.

Připravujeme další informace.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy