Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Detaily Agátiny svatby: Rozhodla se v kocovině po obědě, šaty sháněla na nádraží! A proč se jmenuje Prachařová?

Agáta se vdávala v bílém.
Zdroj: Facebook

Zástupkyně šéfredaktora eXtra.cz si v pondělí převzala vizitky a my teď můžeme dělat nové.

Agáta je od včerejška paní Prachařová

"Nejsem nějaká sračka jako ostatní modelky, různý ty ‘Konvalinka Průšová‘ a tak podobně. Jsem jeho žena, budu nosit jen jeho příjmení, hotovo dvacet," nepřipouští kompromis Agáta, která další detaily včerejší hurá akce musí zatím tajit, ale i tak přicházejí z Mariánských Lázní, kde byla na prodlouženém sexovacím víkendu s přáteli, neuvěřitelné informace.

Podle nich dvojice odpoledne narychlo sháněla místostarostu poté, co se rozhodla po obědě, že bude mít k večeru svatbu

Jakub Prachař (29) sháněl po městě narychlo květiny, Agáta (27) podle jedné z prodavaček doslova přepadla svatební salón u místního nádraží, kde si vybrala první šaty, které jí ukázali a odmítla zkoušet jiné.

Svědci nejsou mediálně neznámí, páru údajně svědčili manželé Lackovi, automobilový závodník Adam Lacko (28) a jeho žena Kateřina (26).

Divoký den prožil i Agátin kadeřník Marty Martin Tyl (28): "Volala mi, že se vdává a potřebuje styling a účes," říká nešťastník, který ale zareagoval velmi akčně a v pět hodin odpoledne už byl v Mariánkách v plném proudu svatebních příprav nevěsty na obřad.

À propos, obřad sice proběhl v hotelu a je platný, ale poslední slovo to nebylo. Více již brzy na eXtra.cz

Související články

Další články