Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Dara vzdala klasickou cestu! S Rytmusem si pořizují dítě ze zkumavky! Víme, kde skladují jeho rapperské spermie!

Už se nám povedlo získat i podobu dětí.
Zdroj: koláž eXtra.cz

Darinka Rolins (41) a ředitel slovenské a české ulice, rapper Rytmus (37) do toho bušili dlouho a nedaří se a nedaří, tedy stojí mu, ale početí se nedaří, a tak od slov o umělém oplodnění, které pár šířil loni, přešli po dítěti toužící rodiče k činům.

Podle mimořádně dobře informovaného zdroje jsou Rytmus i Dara aktuálně klienty klinického centra v Praze-Holešovicích a vsaďte se, že do prázdnin bude Darinka ohlašovat šťastnou novinku.

Management Rolins se nám k věci nevyjádřil a mlčet musí i klinika, ale podle našeho zdroje přímo ze zdravotnického zařízení je vše na nejlepší cestě a Rytmusovy spermie už nedočkavě v mrazáku čekají na svůj velký den. Zpěvačka bude případně uměle oplodněna v několika cyklech a vzhledem k prozatím hladkému průběhu to vidíme za rok na pár malých Rytmusátek.

S ohledem na choulostivost celé věci neuvádíme konkrétní zařízení a nebudeme dále zjišťovat, zda Dara trvala na jednom plodu, či zda existuje možnost vícečetného těhotenství.

Držíme palce a jsme rádi, že miminko(a) se narodí v Praze a budou z nich malí Pražáci.

Související články

Další články