Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Existuje prý pět druhů flirtování: Který používáte vy?

A jak lovíte vy?
Zdroj: profimedia.cz

Experti na vztahy z amerického Kansasu přišli s typologií flirtování. Která technika je vlastní vám?

1. Fyzický flirt

Fyzický flirt je vyjádření sexuálního zájmu potenciálnímu partnerovi. Lidé, kteří se s tím takto nepářou, často tvoří rychle vztahy, které ale nemívají dlouhého trvání. Kumulují se například v pražském baru Kozička a mají hokejku opřenou o barovou židličku.

2. Tradiční flirt

V tomto případě se dodržuje staré dobré pravidlo, že první krok musí udělat muž. Na tento typ flirtu jsou přebornice ženy, a protože je dost pasivní, bývají tyto ženy také dlouho samy. Muži provozující tradiční flirt často s flirtováním otálejí do doby, než svou vyvolenou dostatečně poznají. Forever alone.

3. Zdvořilý styl

Je postavený na nesexuální komunikaci a slušném chování. Provozují ho racionálně založení lidé, kterým je flirtování proti srsti a snaží se hlavně navázat smysluplný vztah. Nuda.

4. Upřímné flirtování

Upřímné flirtování staví na upřímné komunikaci a na tvorbě silných emocionálních vazeb s potenciálním partnerem. Asi něco jako "Ahoj, chci s tebou sex." "Ahoj, tak dobře."

5. Hravé flirtování

Lidé, kteří nevyhledávají vztah a flirtem si jen zvyšují sebevědomí. Tento styl používají zejména ženatí a vdané. Tzv. styl "Je to dobrý, kdyby něco, mám s kým".

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy