Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Existuje 5 typů nosu: Co o vás prozradí ten váš?

Zdroj: eXtra.cz
+ Další fotografie
Typ osobnosti se dá číst téměř ze všeho. My vám prozradíme, co o vás prozradí váš nos. Možná se budete divit, co se o sobě dozvíte. Tohle je 5 typů nosu, které odhalí i to největší tajemství.

Zde je 5 základních typů nosu a vy se můžete o své osobnosti mnohé dozvědět. Zkuste se tedy vpasovat do jedné z kategorií a posuďte, zda na vás popis osobnosti sedí

1) ROVNÝ NOS

Lidé s rovným nosem bývají tolerantní, důvěryhodní a houževnatí. Jde o velice náročné bytosti, a to jak v lásce, tak v běžném životě. Mají pocit, že vše si udělají nejlépe sami, a tak na ostatní působí dost nepříjemným dojmem.

2) ŘÍMSKÝ

Římané byli od vždy odvážní a nebojácní, a proto i vy máte tyto vlastnosti Patříte ovšem k osobám nespolehlivým a citově chladným, což na vás nevrhá zrovna pozitivní světlo. Máte zapotřebí neustále ukazovat svou sebedůvěru a prezentujete se jako neomylný tvor.

3) SKOBOVITÝ

Vám opravdu nechybí cit pro peníze ani dobrý odhad na lidi. Snažíte se být úspěšní ve všem, co děláte, a jste ochotni pro to obětovat téměř cokoliv. Pocit štěstí vám spouštějí především finance a pocit bohatství, kterým se rádi obklopujete.

4) OHRNUTÝ

Rozhodně patříte mezi sebejisté jedince. Nepouštíte si lidi k tělu, a tak si necháváte rádi odstup. Baví vás pozorovat lidi a zajímáte se i o spirituální a duchovní věci

5) MASITÝ

Masitý nos značí malou sebedůvěru. Neradi se rychle rozhodujete, a tak se snažíte nechat si otevřených několik cest. Patříte mezi svobodomyslné bohémy, kteří neuznávají autority.

Co jste se o sobě dozvěděli? Budeme rádi, když se o své dojmy s námi podělíte v komentářích

Související články

Další články