Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Ewa Farna překvapila: Večer v SuperStar vydělává balík, v sedm ráno pracuje zadarmo!

Ewa Farna vstávala brzy ráno, aby byla už v sedm v knihovně.
Zdroj: herminapress.cz

Zpěvačka Ewa Farna (19) si účinkováním v porotě SuperStar přijde na pěkné peníze. Na rozdíl od jiných celebrit ale nemá problém udělat něco pro veřejnost a přitom za to nedostat ani korunu. Jindy monstrózně přelíčená a v sexy modelech oblečená Ewa, jak ji známe ze SuperStar, dorazila do Národní knihovny v sedm hodin ráno jen proto, aby dodržela slib, že přečte dětem, které tam přespaly v rámci projektu Noci s Andersenem, nějaké knížky.

"Moje maminka mi četla a i dnes čte mojí mladší sestře každý den. Nebudu vám lhát, že čtu hodně knihy, protože se teď spíše zabývám studiem a tam to není o takovém požitku ze čtení. V dnešní době si necháváme na čtení málo času, ale snažím se to u sebe změnit. Poslední knížka, kterou jsem si koupila, se jmenuje Chatrč a doufám, že na ni budu mít čas," prozradila Farna.

Zpěvačka se měla na akci dostavit už v pátek večer, ale protože její letadlo mělo v Polsku zpoždění a ona nechtěla děti ošidit, slíbila, že je překvapí hned v sobotu ráno. Přitom mluvčí Národní knihovny Irena Maňáková zpěvačce navrhovala, že se domluví na jiném programu.

"Překvapila mě svým přístupem, kdy doslova trvala na příjezdu ráno, aby dětem zpříjemnila probuzení. Krátce po půl sedmé mi volala její manažerka, že již sedí v autě a jsou na cestě, po sedmé hodině skutečně přijela. Moc pro mě její přístup znamenal, ve sféře šoubyznysu jsem nějakou dobu pracovala a vím, že tohle není vůbec samozřejmá reakce," ocenila přístup Farné Maňáková.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy