Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Evropa se snaží kultivovat běžence: Uprchlíci se musí naučit, že ženy nejsou přístroj na sex!

Evropa se snaží kultivovat běžence: Uprchlíci se musí naučit, že ženy nejsou přístroj na sex!
Zdroj: youtube.com
Norsko nedávno zavedlo vzdělávací kurzy pro tamní uprchlíky. Je nutné běžence naučit úctě k ženám. Pro většinu z nich je totiž žena pouze předmětem na sex. Norskem se inspirovali Belgičané, a tak zavedou kurzy i tam.

Tuto skutečnost oznámil v pátek belgický státní tajemník pro přistěhovalectví a azylovou politiku Theo Francken.

K novým pravidlům mezi běženci dospěla Belgie po sérii sexuálního obtěžování na Silvestra v německém Kolíně nad Rýnem Uprchlíci musí být nutně vzděláni v této oblasti, jinak se dopustí dalších takových činů.

Tuto kampaň rozjelo nejprve Norsko To si dalo za cíl vymýtit případy, kdy ke znásilnění dojde. Muži přistěhovalci mají poněkud jiné smýšlení o něžném pohlaví. Podle jejich kultury nemá žena právo odmítnout sex nebo vyjít na ulici bez mužského doprovodu.

"Je třeba toto chování u migrantů změnit, aby v budoucnu nedocházelo k hromadným znásilněním. Napodobíme norský model a zavedeme v příštích týdnech kurzy ve všech našich centrech pro přijímání migrantů," vysvětlil novinářům tajemník.

Kurzy se také rozšíří o další vzdělávací programy. Uprchlíky budou v Belgii učit o evropských hodnotách a pravidlech slušného chování. Proti návrhu tajemníka Franckena vystoupila socialistická politička Isabelle Simons.

"Navrhovat podobné opatření znamená směšovat poznatky z německého vyšetřování a přistěhovalce. Je to nevhodně načasované a zakrývá to jen špatně skrytý rasismus," dodala.

Tato opatření a nenávist veřejnosti vůči přistěhovalcům jsou důsledkem jejich silvestrovského řádění v ulicích německého města Kolín nad Rýnem. Nyní se snaží všechny země uprchlíky zkrotit.

Související články

Další články