Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Eva Perkausová sbalila Krause! Po odkopnutí Antonína Charouze tak znovu miluje chlapa!

Po boku Krause je Eva konečně znovu šťastná!
+ Dalších 6 fotografií
Eva Perkausová (22) má znovu rozzářené oči. Zamilovala se do svého kolegy z Primy Tomáše Krause. Po odkopnutí podnikatele Antonína Charouze tak znovu naplno miluje.

Eva Perkausová je známá tím, že to jeden čas táhla s podnikatelem Antonínem Charouzem. Když se dostala do televize Prima, tak stárnoucího mecenáše odkopla. Bylo třeba se v životě posunout dál. Prošedivělý pán už začínal v jejím životě připomínat brzdu.

Nyní Eva chodí se svým kolegou z televize Tomášem Krausem. Ten si už dokonce jako důkaz své lásky změnil na Facebooku stav ze „svobodný“ na „zadaný “.

Nyní můžeme Evě konečně věřit, že se opravdu zamilovala. Po předešlém tříletém vztahu s Antonínem Charouzem je vidět, že konečně rozkvetla a dýchá. Eva chtěla hodného obyčejného kluka, který ji bude milovat, a Tomáš by to mohl splňovat.

Zajímá vás, co bude dál? Jaký je následující scénář? Eva bude nějakou dobu (cca dva roky) chodit s Tomášem. Miluje ho, chce si užít tu upřímnou a pravou lásku.

Pak zřejmě přijde zvrat. Eva už nebude tak nekonečně zamilovaná a Tomáš bude lapen do spárů žárlivosti. To Evu bude zlobit a nastane fáze odcizování.

Po zadané Evě budou i v budoucnu bažit movití pánové. Bude dostávat životní nabídky na životní projekty. Pak se uvidí, zda Tomáše miluje a oba to ustojí. Ale to bude až za dlouho. Nyní si oba užívají lásku. Je to moc krásné a Evě to moc přejeme.

Mohlo by vás zajímat

Další články