Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Eva Josefíková si našla náhradu za Jirku Mádla! Je to jeho kolega!

Nový vztah je tady!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Eva Josefíková konečně zase září štěstím. Už se snad otřepala z loňského rozchodu s Jiřím Mádlem. A navíc nyní má další důvod k úsměvu. Našla si totiž novou lásku. V současné době tvoří pár s hereckým kolegou Tomášem Červinkem. Tak snad to dvojici bude klapat.

Herečka Eva Josefíková má konečně za Jirku Mádla náhradu. A není to žádné béčko. Její nový přítel je také herec. Eva se konečně otřepala z rozchodu se slavným hercem Jirkou Mádlem a už zase jenom kvete.

Díru v srdci po Mádlovi zaplnil herec a absolvent JAMU Tomáš Červinek. Tomášovi je 26 let a pochází z Moravy. Snad Eva neudělala chybu, že se znova zamilovala do herce. Dvojice Mádl a Josefíková se rozešli minulý rok na jaře.

Jirka si našel náhradu za půvabnou hnědovlásku velmi rychle. Eva ovšem na nic nespěchala a jak se zdá, vyplatilo se jí to. Momentálně je až po uši zamilovaná. Tomáš má pěkně našlápnutou hereckou kariéru. Hraje ve Švandově divadle a exceluje dokonce v devíti představeních.

Tak snad to nové herecké dvojici bude pěkně klapat a oba budou ve vztahu nadmíru spokojeni.

Související články

Další články