Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Etzlerova exmilenka opět na scéně: Jmenuje se Bartalošová a nosí šaty, pod kterými jí prosvítají bradavky

Helena Bartalošová ráda chodí bez podprsenky.
Zdroj: herminapress.cz

Po tom, co se Miroslav Etzler (48) před několika měsíci oficiálně rozvedlVilmou Cibulkovou (50), se s napětím očekávalo, kdo se objeví po jeho boku. Jaké překvapení ale bylo, když se herec ukázal ve společnosti se svojí expartnerkou Helenou Bartalošovou (31).

V roce 2012 spolu pár prožil vášnivý románek, který skončil po tom, co se Etzler dozvěděl o minulosti Bartalošové. Deník Aha! tehdy zveřejnil informace o jejím oficiálním partnerovi, který seděl ve vězení za finanční podvody. Helena prý měla mít Mirka jen jako náhražku do doby, než se její partner vrátí z vězení.

Teď se ale pár objevil společně na volbě Miss Deaf, kde se Bartalošová producírovala v luxusních šatech, pod které si nevzala spodní prádlo, a všichni tak mohli okukovat její silikonovou chloubu. Je dost možné, že Etzler, proslulý svými donchuánskými manýry, opět neodolal svodům ženského těla.

Související články

Další články