Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Ester Janečková už dávno není slečna: Vrásky přibývají, kruhy pod očima se prohlubují

Ester Janečková už dávno není slečna: Vrásky přibývají, kruhy pod očima se prohlubují
Zdroj: csfd
+ Dalších 11 fotografií
Jak šel čas
Ester Janečkovou (46) sledujeme na televizních obrazovkách už pěknou řádku let. Diváci si moderátorku spojují především s pořadem Pošta pro tebe, ve kterém Janečková působí už od samého počátku. První díl byl odvysílán v roce 2005 a za tu dobu Ester poměrně zestárla. Vypadá ale možná líp než kdy jindy. Co jí přidalo na kráse?

"Slečno Esterko, ukončíme to," věta, která se pro mnohé stala legendární frází. Pošta pro tebe vstoupila na obrazovky České televize poprvé v květnu 2005. Díky pořadu, který byl velkým fenoménem, se Ester Janečková dostala do povědomí diváků z celé republiky.

Moderování se chopila hned na začátku a za těch 14 let se nenašel nikdo, kdo by ji mohl nahradit. S Martinem Kavanem alias pošťákem Ondrou tvoří dlouhé roky nerozlučnou dvojku. Oba hlavní protagonisté se ale od prvního dílu pořádně změnili.

Stárnutí je nevyhnutelné a zkrátka mu nelze nijak zabránit. Ani v Poště pro tebe nejde zastavit čas a díky tomu můžeme sledovat, jak Ester pomalu odchází do důchodu. Nicméně musíme uznat, že se jí to daří s noblesou.

Na fotografiích z poslední doby totiž vypadá lépe než před lety. Vrásky sice přibývají a kruhy pod očima se prohlubují, ale Esterka ani tak neztrácí šarm. Dokonce si nechala narůst vlasy a musíme uznat, že oproti krátkým sestřihům, které s oblibou nosila, jí účes po ramena skvěle padne. Nevěříte? Přesvědčte se sami a nahlédněte do fotogalerie, jak šel čas se "slečnou Esterkou" a pošťákem Ondrou. Šestá fotografie vás dostane.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy