Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ester Berdychová je samá KOST a KŮŽE: Problémy s ANOREXIÍ?

Co se to s ní stalo?
+ Dalších 23 fotografií
Ester Berdychová, manželka slavného a úspěšného tenisty Tomáše Berdycha, v posledních měsících nevypadá vůbec dobře. Je až nepřirozeně vyhublá a vůbec jí to nesluší. Trpí snad anorexií?

Ester Berdychová si na svém těle nechává opravdu záležet. Neustále cvičí a dodržuje striktní jídelníček. Často fotí a sem tam se také živí jako modelka, proto je jasné, že si musí udržovat postavu. Ale nepřehání to už trošku?

Manželka Tomáše Berdycha (31) poslední dobou vypadá opravdu nezdravě. Se svými fanoušky pravidelně komunikuje na sociálních sítích a informuje je o značné části svého života. Na posledních fotkách, které zveřejnila na Instagramu, nevypadá vůbec dobře.

Na fotce z fitka má anorektické ručičky, přes které je skoro vidět skrz. Ester momentálně vypadá jako kost potažená kůží. Jsou tohle snad náznaky anorexie? Protože jedna věc je udržovat se ve formě, držet si štíhlou linii, a věc druhá, trápit své tělo hlady.

Mohlo by vás zajímat

Další články