Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Eskapády v metru pokračují: Po Julčině výstupu se ve vagonu donaha svlékla těhotná žena

S lidmi prezentujícími své nejniternější pocity v metru se u nás doslova roztrhl pytel. Po slavné Julči, napadení mladíků a Glumovi prosícím o vodu se prazvláštní úkazy objevují i v podzemí jiných měst a států. Na Ukrajině využili prostory podzemního MHD k protestu proti násilí páchanému na ženách.

Představte si, že jedete v metru, jste zahloubáni do svých myšlenek a těšíte se domů. Do vozu plného lidí vstoupí žena zahalená pouze do šátku. Když se metro rozjede, ona ze sebe šátek shodí a vystaví na odiv své nahé tělo. A navíc je těhotná.

I když se to může zdát nemožné, tento scénář se nedávno odehrál. Jeho aktéry byli Julia Drozdek a její manžel, který ji při tom natáčel. Ukrajinka se svým jednáním snaží protestovat proti násilí na ženách a upozornit na jejich hlavní poslání: na plození. Pro tento nápad se rozhodla poté, co byla v červnu devětadvacetiletá Irina Krachková znásilněna dvěma policisty a taxikářem v obci Vradiivka.

Juliino představení nápadně připomíná činnost ukrajinských aktivistů z hnutí Femen, které se proslavilo politickými happeningy s obnaženým poprsím.

Mohlo by vás zajímat

Další články