Vlaďka Erbová (32) si včerejší den už bude pamatovat do smrti. Při neopatrném couvání srazila exekutorského vykonavatele, který přišel spolu s kolegy zabavit luxusní auto. Vlaďka se po incidentu zhroutila a dokonce ji musel navštívit lékař.

O krizi v manželství Řepkových se mluví už dlouho. Bývalý špičkový fotbalista přišel o spoustu peněz a exmanželce Renátě musí na děti platit výživné přes sto tisíc korun měsíčně, které nemá. Tomáš Řepka (40) sice soud požádal o snížení výživného vzhledem k aktuální situaci, ale proces se táhne a vzhledem k tomu, že celková dlužná částka činí kolem jednoho milionu korun, rozhodla se Renáta poslat na svého exmanžela exekutory.

Ti byli ve vile v Černošicích zabavovat majetek už minulý týden a včera si přišli pro drahé auto. Obrovské problémy, které neberou konce, zřejmě mohly i za to, že rozrušená modelka přehlédla muže stojícího u couvajícího auta. Podle Blesk.cz jí lékař píchl injekci na uklidnění a dal léky na spaní. I když se sraženému muži nic nestalo, Erbové může hrozit doživotní trauma. Tak silný zážitek dokáže narušit psychiku člověka natolik, že se u něj mohou projevit úzkosti, panické ataky nebo deprese. Modelka by tak co nejdříve měla vyhledat odbornou pomoc, aby předešla rozvinutí možných psychických potíží.