Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Erbová je na tom po včerejším sražení exekutora psychicky špatně. Jaké jí hrozí následky?

Vlaďka Erbová je po včerejší nehodě psychicky na dně.
Zdroj: reprofoto VIP zprávy

Vlaďka Erbová (32) si včerejší den už bude pamatovat do smrti. Při neopatrném couvání srazila exekutorského vykonavatele, který přišel spolu s kolegy zabavit luxusní auto. Vlaďka se po incidentu zhroutila a dokonce ji musel navštívit lékař.

O krizi v manželství Řepkových se mluví už dlouho. Bývalý špičkový fotbalista přišel o spoustu peněz a exmanželce Renátě musí na děti platit výživné přes sto tisíc korun měsíčně, které nemá. Tomáš Řepka (40) sice soud požádal o snížení výživného vzhledem k aktuální situaci, ale proces se táhne a vzhledem k tomu, že celková dlužná částka činí kolem jednoho milionu korun, rozhodla se Renáta poslat na svého exmanžela exekutory.

Ti byli ve vile v Černošicích zabavovat majetek už minulý týden a včera si přišli pro drahé auto. Obrovské problémy, které neberou konce, zřejmě mohly i za to, že rozrušená modelka přehlédla muže stojícího u couvajícího auta. Podle Blesk.cz jí lékař píchl injekci na uklidnění a dal léky na spaní. I když se sraženému muži nic nestalo, Erbové může hrozit doživotní trauma. Tak silný zážitek dokáže narušit psychiku člověka natolik, že se u něj mohou projevit úzkosti, panické ataky nebo deprese. Modelka by tak co nejdříve měla vyhledat odbornou pomoc, aby předešla rozvinutí možných psychických potíží.

Související články

Další články