Emma Smetana (26), kterou milují všichni úchylové od Aše po Košice a koukají kvůli tomu na zprávy Novy, už zase měsíc žije svým charitativním bazarem, který dnes odpoledne propukne v karlínském divadle, a fetišisté se mají na co těšit.

Emmička totiž opět vyčlenila několik desítek kousků ze svého šatníku, který rozprodá, stejně jako kousky dalších dvou desítek „ksichtů“, v rámci charitativní aukce, kterou si přijede na osmou odmoderovat sám Leoš Mareš.

Smetana krom plavek a dalších parád neopomíná v rámci charity opět připomenout své vzdělání – k mání bude obal na notebook, se kterým „vystudovala dvě vysoké školy, čtyři roky Francie, rok Berlín“, a není jedinou, kdo se čistkou svého šatníku trošku odkopal.

Neuvěřitelná je třeba hromádka Vojty Dyka (29), který také pomůže a jemuž musela třídit věci Yoko Ono Nightworků Táňa Vilhelmová, protože do světa půjde dost kousků Dykova kapelního šatníku, včetně legendárních tenistek.

Emmu přijde dnes do Karlína podpořit na čtyřicet umělců, které krom kumštu a altruismu povětšinou spojuje i nenávist k bulváru. Dorazí i náš šéfredaktor (33), který má sen, že přistoupí k pokuřující sestavě Dyk – Vilhelmová (36) – Mádl – Josefíková – Smetana + její Jordy, zapálí si taky a řekne: „Tak co, volové, už jste četli dnešní Rytmáč?“

Vidíme se v Karlíně, má to smysl. A co si budeme povídat, podprsenka Emmy, to je trofej, kvůli které se prostě vyplatí přijít.