Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Emily Ratajkowski má tolik fanoušků jako Česko obyvatel: Slaví to nahatými fotkami, jak jinak!

Emily a její tělo opět v akci.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Americká modelka Emily Ratajkowski (25) má za sebou úspěšný rok. Chtěl ji každý návrhář, byla zvaná na nejlepší večírky, je kámoška s každou celebritou a den za dnem rostou řady jejích fanoušků. A tak to oslavila po svém a ukázala se nahá, samozřejmě!

Emily Ratajkowski je žádaná na všech frontách a ještě před koncem roku stihla i focení pro prestižní Vogue magazín. A zatímco všechny ostatní modelky plkají něco o vnitřní kráse, osobnosti a kouzlu, tak ona se drží hodně při zemi. „Jsem úspěšná jenom díky tomu, jak vypadám,“ řekla v jenom rozhovoru.

A dokáže ze svého perfektního vzhledu pořádně těžit. Vybírají si ji návrháři i pro své umělecké projekty či režiséři do svých filmů. Na druhou stranu dokáže prodat i vyloženě komerční produkt. Do toho se neostýchá svléknout a ukázat své dokonalé tělo, na kterém, jak sama říká, tvrdě maká.

A přináší to své úspěchy. Na sociálních sítích má přes 10 milionů fanoušků. To je taková Česká republika! A tak se jim odvděčila tak, jak to umí nejlíp! Svlékla se! Na její fotky se můžete samozřejmě podívat v galerii.

Související články

Další články