Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Egyptská aktivistka se vykálela a menstruovala na vlajku Islámského státu. Odpověď na popravu Jamese Foleyho!

Musí se uznat, že ta holka je opravdu odvážná.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie

Jak oplatit hrůzy organizace říkající si Islámský stát, když popravují lidi jako v koncentračních táborech a uřezávají hlavy novinářům? Egyptská feministka se rozhodla udělat odplatu docela fikaným způsobem – vykálela se a potřela svou menstruační krev na jejich vlajku, kterou považují za posvátnou.

Aliaa Magda Elmahdy je známá egyptská aktivistka a feministka, která se už dříve dostala do médií za odvážný a kontroverzní čin. To když se nechala jako muslimka v Egyptě vyfotit zcela nahá a s odhalenou tváří na svůj blog, což byl její protest proti egyptské konzervativní kultuře.

O víkendu teď učinila další krok, jak se proslavit, a zveřejnila na svém Facebooku obrázek, kde menstruuje na vlajku Islámského státu, zatímco druhá, anonymní dívka na ni kálí.

Obrázek nemohla publikovat žádná média na Středním východě, protože je na vlajce napsáno „není žádného boha než Alláha“.

Skupina ISIS také používá sociální sítě na šíření svých teroristických hrozeb.

Asi není divu, že je Aliaa Magda Elmahdy častokrát vyhrožováno smrtí, a pokud se podobná vlna zvedne po zveřejnění tohoto obrázku, rozhodně to nebude poprvé.

Související články

Další články