Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Džambulka na Elbu nepojede! Tyhle kajuty jako stvořené pro sex s Macurou se Ivety nedočkají! Duševně nemocnou násosku na palubě nechtěli!

Iveta měla trávit týden na palubě této jachty. Nakonec stráví zbytek
dovolené jinde.
+ Další 3 fotografie

Domenico Martucci (37) drží pevně v rukách otěže dovolené, kterou u něj tráví Džambulka Bartošová (47).

Včerejší smělý plán uklidit Ivetu i s jeho sokem v lásce Zdeňkem Macurou (39) na patnáctimetrovou jachtu kamaráda Jirky Bláhy ale ztroskotal na faktu, že zpěvačka stále nemá doklady a o nové na ambasádě v Římě nemůže zatím požádat, neboť se musí nejdřív přihlásit na policii, což by asi i ráda udělala, ale to by ji tam museli odnést a překládat její tarzanovské skřeky do češtiny.

Jachta pro čtyři páry, kterou Bláha provozuje v Toskánsku a vyráží s ní se zájemci o týden na moři nejčastěji na Elbu, by přitom pro Bartošovou byla krásným zpestřením dovolené, což by se asi nedalo říct o dalších třech párech, které by zřejmě po pár hodinách se zpěvačkou na stejné palubě volily milosrdnou smrt na mořském dně.

Posádka, naštěstí pro ni, vyplula dnes ráno z italského přístavu Porto di Vibo Valentina Marina bez Džambulinky a některého z jejích čičmundů.

Podívejte se, kde měli Macura s Ivetou na účet hraběte trávit noci plné hektolitrů alkoholu a nespoutaného sexu.

Mohlo by vás zajímat

Další články