Pochybovači, kteří nevěří, že si Džambulka (47) opravdu vezme otrokáře Pepu (55), protože to kvůli smrti nebo dalšímu únosu nestihne, by se měli mít na pozoru.

Iveta už totiž organizuje svatební hostinu a kontroluje zásoby baru v místě svatebních hodů. Kde? V Čajovně v Říčanech! Podnik, kde jsou tutově zvyklí, jak vidí Ivetu se psem ve dveřích, hned nalít decáka jägermeistra, bude mít zřejmě brzy celostátní reklamu zadara.

„Byli tady, šéf jim ukazoval salonek a popisoval, jak u nás probíhají svatební akce, vypadali spokojeně, znají to tu, zdrželi se skoro hodinu, že to bude u nás, to bereme všichni jako hotovou věc,“ těší se naše čtenářka, která pracuje v restauraci Čajovna v Říčanech, a svědomí jí nedalo svému oblíbenému médiu pod příslibem anonymity informaci nepředat.

Podnik čeká těžká zkouška – v salonku paravanem oddělené rozpačité rodiny novomanželů, drobné šarvátky a docházející zásoby lihovin, protože nevěsta slaví, a tak pije třikrát tolik co normálně, venku čtyřicet novinářů a mezi nimi a hospodou Macura (39) s Martuccim (37) pořádající tiskovou konferenci

Už aby to bylo…