Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dvouleté batole nosí ještě pleny, ale břišáky má větší než vy! Je to ještě normální?

Na stranu druhou netráví Dash své dětství u tabletu jako mnoho jeho
dalších vrstevníků.
Zdroj: instagram.com/musclylittlemonster
+ Další 4 fotografie
Dash Meagher není obyčejný dvouletý kluk. Už od nejranějšího věku tráví svůj čas posilováním a dalšími druhy sportu.

Před pár týdny založený instagramový účet Muscly Little Monster je plný fotek malého Australana, jehož tělo zdobí vypracované svaly. A nebrání tomu ani fakt, že Dashi, jak se chlapec jmenuje, táhne teprve na třetí rok a stále se ještě neobejde bez plenek.

Účet mu založila máma Ursula. Ta se však brání, že za celou jeho neobvyklou postavou stojí snad její snaha. Dash je prý odmala velmi aktivní a nevynechá chvilku, kdy by neběhal po venku nebo se jinak nepohyboval. Už jako menšímu mu nedělalo problém zaběhnout i čtyři kilometry!

„Jeho neuvěřitelnou sílu a fyzičku způsobuje to, že je neustále aktivní. Naposledy třeba vzal velkou lopatu, kterou jsem stěží mohla uzvednout já, a začal s ní odhazovat hlínu. Bylo to úžasné!“ říká Ursula.

Třebaže ho dle svých slov tedy do ničeho nenutí, stejně v sobě nezapře určité ambice, které s Dashem do budoucna má.

„Samozřejmě bych byla ráda, kdyby v tom pokračoval, protože ho to může dostat k dobrým příležitostem. Mám sen, že by jednou dělal sport profesionálně nebo se třeba účastnil olympijských her jako gymnasta. Chápu ale, že momentálně je nejdůležitější, aby to byl zdravý malý chlapec. Kdo ví, co nám budoucnost přinese?“

Související články

Další články