Zinhasovič si po akci postěžoval, že mu Kamil (29), známý dětem, co sledují internet, pod přezdívkou Kazma, nevyplatil slíbený honorář 25 tisíc korun a pokusil se jej odbýt dvěma tisícovkami, na což „Jim“ reagoval spontánní zpovědí pro eXtra.cz.

Včera se ale karta obrátila: „Kazmu zjebal z Ameriky Tomáš Krejčí a ten vůbec nevěděl, co mu má říct na to, jak to, že ten kluk nedostal zaplaceno a šel s tím do médií,“ řekl nám velmi dobře informovaný zdroj z okolí Bartoška. Šéf agentury Milk&Honey Krejčí je známou firmou a na věci mu velmi záleží. Za měsíc má jít do světa dokument o tom, kterak mocný Kazma obalamutil Českou filmovou a televizní akademii, a teď takovéto potíže jen proto, že Bartošek v posledních týdnech zjevně trpí finanční tísní.

Samotné předání peněz bylo podle Zinhasoviče více než komické: „Několikrát mě prohledal, jestli to prý nenatáčím, zakazoval mi stýkat se s Novotným a pořád mluvil o tom, že agentura mi to nechce dát, a tak mi to dává ze svého,“ říká Zinhasovič s tím, že paranoidní Kazma odklonil celou schůzku v pražském klubu NoD od okna a celkově se choval velmi paranoidně.

„Nebýt eXtra, nikdy mi to nezaplatí, evidentně se vás bojí,“ ulevil si nakonec Hari a šel vstříc noční Praze a dalším dobrodružstvím!