Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Dvojitá nálož: Emily Ratajkowski a Kim Kardashian se svlékly na záchodě do půl těla!

Holky to umí rozjet!
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Ta Kim si nedá pokoj! Tři měsíce po porodu se na Instagramu ukázala nahá a teď zase lumpačí. A vybrala si k tomu kámošku, která se také nebojí ukázat, jak ji pánbůh stvořil. Na záchodě odchytila modelku Emily Ratajkowski, obě holky se svlékly do půl těla a nejdiskutovanější selfíčko dne je na světě.

Kim (35) zjistila, že větší zájem než o jejího druhého syna je opět o její křivky. A tak je svým 65 milionům fanoušků na sociálních sítích dopřává. Na její poslední svlékání se můžete podívat ZDE.

Jenomže Kim si k tomu svému svlékání ještě vymyslela bohulibý důvod. Prý se jedná o osvobození těla. Protože ženy nejsou jenom prsa a zadky. A Kim to dokazuje tak, že přesně tohle ukazuje. No to prostě nepochopíte.

Její osvobozenecké mise se zúčastnila i kočička Emily Ratajkowski, která sama nemá k aktům daleko. Podívat se na ni můžete ZDE.

Tak, a tady vidíte, proč spolu holky chodí na záchod vždycky pohromadě! Některé tam proberou borce sedícího na baru, některé se svléknou do půl těla a ukazují prsa. Kvůli rovnoprávnosti všechno!

Související články

Další články