Anna a Lucy DeCinque (30) žijí v Perthu a jsou jednovaječná dvojčata. Možná by se od sebe i trochu lišila, jenže ony chtějí vypadat na chlup stejně. Za kosmetické zákroky a plastické operace už utratily přes 6 milionů korun! A ještě to zdaleka nekončí.

Ženy mají stejné prsní implantáty, protože chtějí mít stejně velká prsa i tvar. Nechaly si udělat i identické falešné obočí. Chtějí prostě vypadat naprosto totožně.

Dvojčata jsou ale svým vzhledem úplně posedlá. Došlo to až tak daleko, že mají stejného přítele. Asi nesehnaly žádná totožná dvojčata mužského pohlaví. A tak si to jejich přítel mechanik Ben Byrn užívá. Pozná vůbec, která je která?

Jestli si myslíte, že tohle je konec, tak se mýlíte. Anna a Lucy chtějí mít dokonce s jedním přítelem dítě ve stejnou dobu! Je to vůbec možné? Jak to chtějí udělat, je ve hvězdách.

Stejně musí prý pracovat i jejich orgány. Když jedna ujde pět metrů, musí těch pět metrů ujít i ta druhá. „Jde o to, abychom spálily stejné kalorie. Naše strava je totožná, naše potraviny musí být identické. Také měříme, zda jíme stejně velké kousky brambůrek,“ svěřila se Lucy.