Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dvě zrůdy nechaly psa tak vyhladovět, až sežral souseda! Trest, který dostaly, je výsměchem spravedlnosti!

Majitelky psa by měly dostat ten nejvyšší trest.
Zdroj: profimedia.cz, reprofoto DailyMail
+ Další fotografie

Někteří lidé opravdu nemají kousek citu v těle. Jako tyhle dvě lesbické milenky Hayley Sulley (29) a Della Woods (30). Pořídily si psa, kanárskou dogu, a drsně ho zanedbávaly. Vrcholem bylo, když ho nechaly 45 hodin hladovět, až zaživa sežral souseda.

Chudák pes byl tak zoufalý z nedostatku jídla, že zkoušel požít i takové věci jako nedopalky cigaret a plastové misky. Brzo zjistil, že to mu hlad nezažene, a vydal se do ulic pro svou kořist. Tou se stal Clifford Clarke (79), který si na zahradě připravoval jídlo. Pes se protáhl dírou v plotě a nebohého staříka roztrhal na kusy.

Sousedi si pochopitelně všimli křiku a zavolali strážníky, kteří nebohého psa zastřelili. Předtím se jim pes pokusil sníst pušku. Muž byl brutálně potrhán a pokousán a jedna paže mu dokonce visela na tenkém kousku tkáně. Zúčastněný policista popsal záležitost jako tu nejstrašnější, jakou ve své kariéře zažil.

Obě ženy byly zatčeny a nedávno si vyslechly rozsudek, který zvedne ze židle každého slušného člověka. Dvě zrůdy si za brutální týrání zvířete odsedí pouhý rok za mřížemi. To je opravdu výsměch spravedlnosti.

Související články

Další články