Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dvě teenagerky (13 a 14) dostaly DOŽIVOTÍ! Co strašného provedly nebohé staré ženě?

Angela Wrightson se stala obětí brutální vraždy.
Zdroj: Profimedia
Tento případ v Anglii otřásl i těmi nejdrsnějšími kriminalisty. Ženu nalezli ráno mrtvou po devítihodinovém mučení! Měli případ na svědomí propuštění kriminálníci, nebo nějaký ostrý gang z okolí? Ne! Ženu umučily k smrti dvě mladé dívky, jedné bylo 13 let, druhé 14. Jejich identita nebyla dosud odhalena, ale obě dostaly v Anglii doživotní trest!

Děsivý případ se stal před rokem a otřásl celou Británií. Dvě dívky si vyhlédly svou oběť Angelu Wrightson schválně. Věděly, že má problémy s alkoholem a nebude se moct příliš bránit.

V noci se vloupaly do jejího domu a děsivých 9 hodin ji mučily. Bily ji lopatou, mlátily stolkem, dřevem s hřebíky a i televizí. Prostě vším, co doma našly. Pauzu si daly jenom tehdy, pokud si udělaly s obětí selfíčko. Neobměkčilo je volání o pomoc, pláč, nářek, vůbec nic. Mladé psychopatky po svém několikahodinovém řádění odešly a bylo jim úplně jedno, jestli Angela zůstala naživu nebo ne.

Nyní měly dívky soud. Dostaly doživotí s minimem patnácti let. Angličané se shodují, že tyhle dvě sadistky by už nikdy neměly vidět světlo světa.

Soud jejich identitu stále tají. A to hlavně kvůli tomu, že starší z dívek se už několikrát pokusila o sebevraždu.

Související články

Další články